Щоб гідно піднести подарунок, його треба як слід упакувати. Для цієї мети використовується багато декоративних матеріалів: кольоровий пакувальний папір, наповнювач,
картон з різною текстурою і покриттями, коробки, пакети. За допомогою добре підібраних засобів можна піднести сюрприз зі смаком і небанальним красивим видом. В інтернет-магазині Buble-Studio ви можете підібрати товари для упаковки подарунків будь-якої форми і величини.

Стильні аксесуари для свят

В асортименті інтернет-магазину Buble-Studio ви знайдете все для упаковки подарунків та інші аксесуари для свят. В каталозі підібрана продукція для оформлення в різному стилі: класичний, незвичайні яскраві варіанти, в спокійних пастельних тонах, для вінтажного дизайну, Шеббі-шик. Завдяки різноманітному асортименту можна експериментувати з формами і стилем, втілювати свої творчі фантазії.

В каталозі є декоративні матеріали різних типів:

  • Папір тішью - універсальний матеріал, з якого можна створювати: красиву упаковку коробок, декоративні квіти, помпони, гірлянди, прикраси для упаковки подарунка, декорацію для кімнати, в якій буде проходити святковий захід. Папір тішью виглядає стильно в розгладженому і стильному вигляді, його можна використовувати для упаковки продукції будь-яких форм і розмірів.
  • Наповнювачі для коробок. М'який матеріал, необхідний для естетичності, щоб сувенір зберігся цілим при транспортуванні. Особливо затребувана і ефективна стружка подарункова з кольорового двостороннього паперу різних відтінків, фактури.
  • Матеріали для упаковки подарунків і створення листівок, запрошень. Серед них: кольоровий картон однотонний і з візерунками, гліттерний картон та інші декоративні матеріали.

На Buble-Studio можна замовити аксесуари для подарунків і свят в роздріб та оптом. Асортимент сервісу поповнюється новинками, що дозволить Вам створювати красиві, сучасні упаковки з незвичайних матеріалів.